Merry Monday!

Hoi!!

Zo al met al ben ik al lekker wat kerstkaarten aan het maken. Ik doe altijd maar wat en zie op het eind altijd hoeveel ik er heb.
Deze Postzegel die van Waffle Flower blijft een leukerd, samen met de stempels, om redelijk snel kaartjes te maken.


Deze Rub Ons, van Stamperia, vond ik super schattig en ook de kleurtjes!
Eerst bepalen waar deze zouden komen en daarna de rest.


Achtergrond licht blenden voor een beetje contrast en daarna hier en daar de stempeltjes geplaatst. 
Merry and Bright komt weer van een set van MFT en paste heel mooi in dat vakje ;-)


Een paar sneeuwsterretjes voor de bling en toen het geheel met 3-D tape op de basiskaart geplakt. Deze had ik weer beplakt met een superleuk papiertje van Photoplay, ook weer et diezelfde leuke kleuren.

Morgen alweer 1 oktober, over twee en een halve maand is het alweer kerst!

Hele fijne nieuwe week!

Liefs Cornelie

5

Sunday Shaker!

Hoi!!

Vandaag is de verjaardag van Cloud9 Crafts! Alweer 7 jaar en daar mag Yuki echt ontzettend trots op zijn en ik ben trots dat ik er deel vanuit mag maken, want wat is het een leuke job en wat is het een mooi bedrijf, waar liefde voor de hobby en de vriendelijkheid naar de klenten met stip op nummer 1 staan!
Vandaag shop je met korting en nog een heel leuke presentje ontvangen, want wie jarig is trakteert! ;-)


Natuurlijk heb ik ook een speciaal kaartje gemaakt voor deze verjaardag. De leuke set van Lawn Fawn 'Silly Goose' vind ik zo schattig, dus deze wilde ik graag voor deze kaart gebruiken en natuurlijk een wolk, want dat hoort altijd bij Cloud9 Crafts! Deze uit de basiskaart gesneden en het deel wat daaruit kwam met een embossingfolder bewerkt en deels geblend.


De basiskaart heb ik met een snijmal van Mama Elephant een 'Cloudy' border aan de bovenkant gegeven.
De slinger 'Hooray' is ook van Mama Elephant en vind ik nog steeds super leuk en nog veel te weinig gebruikt. Het leuke is dat de letters er los bij zitten en zo maak je snel een mooie gekleurde slinger, in dit geval de kleurtjes van Cloud9 Crafts.


De gansjes getsempeld, gekleurd met Copics en daarna uitgesneden. Beetje speels over de kaart verdeeld.
Moedergans die een verhaaltje verteld is zo schattig! Vadre staat te tetteren, maar die tekst is dan weer zo leuk erbij ;-) Eerst nog keitjes geblend met een stencil van Clearly Besotted, alweer een oudje.
 Een soortgelijk hebben ze nu ook bij Lawn Fawn uitgebracht. Zo hebben de gansjes toch een beetje 'grond' onder de voetjes.
De andere gans kijkt zo mooi naar beneden. Deze kijkt toe op de kleintjes die de feestelijke ballonnen vasthouden.


In het shaker gedeelte nog de rietkraag gemaakt met de duikers, dat gaf net even wat extra's en vond het er leuk bijpassen..
Lieve pastelkleurige shakertjes, hartjes en een klavertje 4. 
Een lekker fris en lief kaartje door al het wit.

Wij gaan vandaag daarom ook aan het werk en hopelijk lekker veel te doen!

Hele fijne zondag!

Lifes Cornelie

2

Use Your Stuff Challenge #10 Lay Out!

Hoi!!

Vandaag de tweede post met de Use Your Stuff Challenge
 samen met Nadine.
Deze keer een Lay Out met hetzelfde moodboard.
Nu viel mijn oog op de potloden en ik herinnerde de foto die ik een poosje terug had gemaakt, dus deze uitgeprint.



Mijn telefoon is in de zomervakantie kapot gegaan en daarom overgegaan op een nieuwe. Een beetje een soort gelijk van Samsung wat ik gewend was. Ook omdat ik daar goede foto's mee kon maken. Maar ik ben tot nog toe niet tevreden. Zo grauw! Ook met bewerken krijg ik het niet beter. Dus daar moet ik nog eens induiken.

Als eerste met waterverf de circkels gemaakt op de achtergrond en nog wat gesplatterd. Dat geeft een beetje het idee van de foto links met de mevrouw die alle regenboog kleurtjes uitblaast ;-)
Het acetate van Doodlebug paste er qua kleur ook goed bij en heb ik achter de foto geplaatst. Dat vond ik ook leuk vanwege de verticale strepen, een beetje als de potloden in de etui.
Dit samen iets verhoogd opgeplakt.


De verdere aankleding is eigenlijk vrij eenvoudig. Tekst gemaakt met mijn favoriete DYMO tang. Nog een restje acetae lager geplakt met de rest van de tekst.
Rainbow heb ik met mijn Cricut gesneden.
Het label is van Sunny Studio's en zat ooit in een swap pakket van Nicole en mij. De mooie regenboog embellishment moest er tuurlijk ook bij ;-)


Als laatste de potloodjes in verschillende kleurem en nog een paar zwarte plakparels.

 

0

Use Your Stuff Challenge #10

Hoi!!

Vandaag weer een nieuwe challenge samen met Nadine. We hebben een heerlijk moodboard met frisse kleuren. Daar wordt ik altijd heel blij van ;-)

Nadine en ik wilde vanaf september kerstkaarten gaan maken, zo sprokkel je zo zoetjes aan een leuke voorraad bij elkaar. Dit moodboard doet best wel zomers aan en ik moest dan ook even nadenken op welke manier ik een kerstkaart zou maken. Sowieso de kleuren, maar dat vind ik altijd met een moodboard, maar verder...
Ineens zag ik de ijsjes en toen dacht ik, hoe grappig zou het zijn, als ik deze een kerstoutfit geef?
Het idee was geboren!


Als eerste de ijsjes uitgesneden. Deze heb ik al heel lang. Maar deze set van Lawn Fawn is een tof alternatief. Wel eens gebruikt, maar nog niet heel vaak.
Uitgesneden uit dessinpapier, van MFT. Dat deels geblend in dezelfde kleur als de lettertjes.


De rest uit cardstock gesneden en ook hier en daar geblend, voorzien van witte stipjes, breisel in de gele sjaal en een glittertje. Daarna de kleurverdeling. Welke kleur waar en de gezichtjes opgeplakt.
De muts en oorwarmers komen van deze leuke set. 



Het grootste gedeelte was toen al klaar.
Basiskaart gesneden van wit cardstock om zo de frisheid van het moodboard te behouden.
Ik vond nog een restje papier van Lawn Fawn uit de papaerpad 'Really Rainbow', echt een old time favorite! daar zaten de kleuren weer precies in en werd een mooie basis voor de kaart. Daar kon mooi de grote tekst op gestempeld worden. Oudje van MFT weer ;-)


IJsjes verhoogd en speels opgeplakt en daarna nog de hulst erbij, oudje van MFT, en de sneeuwvlokjes van Lawn Fawn.

Een zomerse winterse kaart ;-) Eentje met een knipoog, maar wel grappig ;-)
Stretch your dies zeggen ze dan!

Gezellige nieuwe week!

Liefs Cornelie

4

Christmas Postcard!


Hoi!!

Vandaag start de release bij Cloud9 Crafts van Mama Elephant. Wat een toffe release dit keer! Ik had de eer er alvast mee aan de slag te mogen en heb onder andere dit kaartje gemaakt. De Post Card Combo was natuurlijk liefde op het eerste gezicht!
Wel even kijken hoe deze nou precies te maken, omdat er 1 die is om de 'Air Mail' rand mee uit te snijden.
Maar je snijdt er twee uit en een ervan draai je met de klok mee en dan zie je de witte ruimte ontstaan. Yes, super leuk!


Dus eerst de basis in elkaar gezet en daarna de rest. De set 'Candy Cane Lane' is ook zo schattig! Bij de 'Postcard Combo' zitten ook een aantal postzegel dies. De grootste heb ik daarvan gebruikt en daar 1 van de 'Candy Cane Lane' Critters in verwerkt.


Het muisje heb ik gekleurd met Copics.Voor de achtergrond een stukje dessin papier van Lawn Fawn.
In de shaker wat glitters en de shakerballs van Doodlebug.


Je ziet als je de 'Post Card Combo' uitsnijdt dat er gelijk een tekst 'Postcard' in 'gedrukt wordt en 'from' en 'to' en het stiksteekje. Erg mooi! Maar Mama Elephant is echt een kei in dies en dan vooral de backdrops.
'Let it Snow' komt nog van een ouder setje van ME. Alweer wat ouder, maar blijft een favoriet en die tekst vind ik super tof en mooi bij de postcard passen ;-)
Het kleine tekstje hoort bij de set Candy Lane Cane.

Hier wordt ik dan weer blij van. Dat zeg ik echt nóóit ;-)

Lijst met gebruikte materialen vind je hier, klik!

Heerlijke week!

Liefs Cornelie

4

Sunday Shaker!

Hoi!!

Een oud collega van mij en tevens goede vriendin wordt a.s. dinsdag 70 jaar, wauw!
Natuurlijk wilde ik een speciaal kaartje voor haar maken Ze is altijd zo blij met een kaar van mij en bewaart ze ook allemaal en geloof me, dat zijn er inmiddels heel veel, want we kennen elkaar al 30 jaar! Super lief toch! Ze betekend heel veel voor mij!


De achtergrond is een beetje een retro stijltje, maar die cirkels vroegen om een focal point en zo ontstond mijn shaker in de vorm van een cirkel, met daarop natuurlijk 70. Daarvoor gebruikte ik alweer een oude set van MFT met line cirkels, net als het dessinpapier in de achtergrond en de banner + tekst. Blijft een leukerd deze!


Ik wilde er bloemen bij, maar wist nog niet precies hoe. Na een beetje rommelen in mijn spulletje, bedacht ik om kleine speels bloemetjes eromheen te plaatsen en deze uit vellum te snijden.
Wie mij volgt, zal weten dat ik een fan van vellum ben en zo heb ik laatst ook het gekleurde vellum ontdekt ;-) Het effect ervan met de bloemetjes vind ik erg mooi geworden!


Het zwart van de tekst was best zwaar. Maar met bijv. zwarte enamel dots vond ik het niet mooi worden. Uiteindelijk, heel simpel, wat stipjes met een zwarte fineliner gezet om het zwart heel subtiel, terug te laten komen.
Lekker mee bezig geweest, met deze kaart.

Hele fijne zondag allemaal!

Liefs Cornelie

3

Liftchallenge #199

Hoi!!

Vandaag, na een korte vakantie, start er weer een nieuwe Liftchallenge. Nicole heeft deze leuke lift uitgezocht en ik wist gelijk welke set ik wilde gebruiken!
De 'Simply Celebrate Critters' van Lawn Fawn vind ik zó leuk allemaal! Dus deze wilde ik graag gebruiken!


Als eerste een achtergrond geblend met verschillende kleuren Oxides en daarna nog een stitched backdrop gebruikt voor een leuk patroon. Geeft net even dat beetje extra.
Frame van Heffy Doodle en een achtergrond papiertje van Lawn Fawn.


De inspiratie kaart is van:


De bedoeling is:

Lift deze kaart van Heather Hoffman. Het gaat om de layout. Dus onderin een rand met beestjes, bloemetjes of iets anders met daarboven een tekstje. De kaart hoeft niet liggend te zijn. 

Ik koos voor een staande kaart. Sowieso een favoriet van mij, geen idee waarom ;-)



Alle critters gekleurd, zo cute al die kleine insecten!
Boomstam als basis en daarboven nog een tak en een vlieger die ontsnapt.



Tekst bubble erbij die je met allerlei verschillende tekstjes kunt vullen, I like!
Nog een vlindertje, vogeltje en bij die in de rondte vliegen. Slinger opgehangen en hier en daar nog een paar blingetjes.
Ik vond het en hele leuke opdracht!

Je hebt tot vrijdag 03 oktober 08.00uur de tijd om je kaart in te zenden.

Op ons liftblog nog meer voorbeelden voor deze leuke challenge.
Heel veel plezier weer met liften!

Liefs Cornelie
7

Ice Creams!

Hoi!!

Afgelopen Juni maakte ik deze kaart al! Gelijk had ik Jennifer in mijn hoofd, de dochter van Nadine en zij is aankomende maandag pas jarig ;-)


Het idee was om de grote ijsjes van Lawn Fawn met de Treat Cart te combineren... Eerst alles gestempeld, gekleurd, De stempels van de Treat Cart dit keer gekleurd met bijbehorende stencils. Ook erg leuk om te doen! Uitgesneden en geblend. Toen ik alles klaar had, ben ik gaan schuiven...dat werd best een grote kaart hihi. Dus een apart formaat gemaakt en de slimline die van Mama Elephant gebruikt om de wolkenrand aan de bovenkant te krijgen.


De achtergrond geblend met een wolkenstencil en de onderkant met maskingtape afgeplakt. Dit moest de weg worden. Gesplatterd en wat stipjes met de witte gelpen gemaakt.


De ijsjes lijken zo net bomen op de achtergrond. Ik vond het wel grappig. De Treat Cart is gewoon te leuk!
Tekstje erbij en de laatste details...en klaar!
Eind van de week dan eindelijk naar de plaats van bestemming!

Hopelijk niet te kinderachtig, want ze wordt al 9 en die meiden worden zo snel groot!
Maar hé, ik vind het zelf ook nog steeds leuk hihi.

Fijne dag!

Liefs Cornelie

3

Sunday Shaker!


Hoi!!

Een vrij drukke kaart, voor mijn doen. De achtergrond met de Daisies had ik in mijn vakantie gemaakt en vond ik erg leuk, maar ook gelijk heel erg druk. ;-) Toch wilde ik er een kaart mee maken.


De shaker bloem Van Lawn Fawn was snel bedacht en ook om deze wit te houden, om rust te creëren.
Shakertjes in kleur erbij gezocht.


'Wishes' uit zowel zwart cardstock als uit glitter papier gesneden.
De tekst 'sending get well' heb ik gemaakt met de stempelset Labelmaker van MFT. Deze gebruik ik zo vaak! Onderaan nog een zwart/wit randje en een klein vlindertje.

Ik ben wel eens blijer met een kaart geweest, maar hé, het kan niet altijd feest zijn toch?! ;-)
Een heerlijk zomers en zonnig weekend. Wat treffen we het toch. Heerlijk.

Geniet er lekker van en een hele fijne zondag!

Liefs Cornelie

4

Pumpkin Spider!

Hoi!!

Net als ieder jaar, ook dit jaar weer een halloween kaartje. Niets met Halloween, maar de kaartjes ervoor maken...te leuk! Deze keer ook in de Cloud9 Crafts Facebook groep een challenge ervan gemaakt.

#HALLOWEEN

Dit is mijn inspiratievoorbeeld geworden. Het mooie web was het uitgangspunt voor deze kaart.


Uit Vellum gesneden, om het transparante effect te creëren van een web. De rand uit paars glitter cardstock. Gelijk mooi afgewerkt.
Toen bedacht ik dat ik een spin in het web wilde. Ik heb wel wat stempeltjes en ook wel een die, maar ik wilde een gekke, cute, zelfgemaakte spin. Omdat ik tussen mijn Halloween/Herfst spulletjes aan het kijken was voor deze kaart, had ik de pompoenen al gespot en toen bedacht ik dat dat een heel goed lijfje voor een spin kon worden ;-) Uitgesneden uit zwart cardstock. Toen de poten...uiteindelijk bedacht ik om daar de draadjes van ballonnen voor te gebruiken. Dat pakte goed uit!
Daarna de hele spin voorzien van een laagje Glossy Accents en zwart glitter eroverheen gestrooid, alsof het een beetje een harige spin is, EEK!
En de oogjes natuurlijk ook nog.


Daarna heb ik eerst de achtergrond geblend met Oxides. Daarvoor heb ik de kleuren
Salvaged Patina, Lucky Clover, Shaded Lilac en Villainious Potion gebruikt.
Gelijk het shaker gedeelte gemaakt, met wat shakertjes in kleur erin, nog wat oranje herfstblaadjes voor wat contrast en natuurlijk nog een aantal oogjes.


Toen de aankleding...daar kan ik soms best nog een tijd mee bezig zijn.



Eerst de tekst. Jammer genoeg zit daar geen die bij, dus heb ik dit met de hand uitgeknipt, ook goed. Ingekleurd met Copics. De pompoenen heb ik uit dessinpapier gesneden en deels geblend.


In eerste instantie wilde ik de snoepjes in het web her en der plakken, alsof hij allemaal snoepjes had verzameld. Maar dat vond ik niet mooi worden. Zo in het hoekje vond ik wel gezellig staan en de lolly had hij snel gepikt ;-)
De vleermuisjes waren mooi klein en mochten er ook nog bij.
Heerlijk om te maken!

Fijne dag!

Liefs Cornelie

2
Back to Top