Hoi!!
Vorige week donderdag had ik na een paar weken weer lekker de tijd om in mijn hoek te duiken. Niet werken, geen afspraken, heerlijk! Er stond nog heel wat op mijn lijstje om te doen en te maken. Dus eerst even kijken wat eerst. Toen ik checkte of ik mijn blogbericht met de Lay Out al had gemaakt, kwam ik erachter dat ik de Lay Out zelf nog niet eens had gemaakt. Oeps! Dat moest dus ook nog....
Op zoek naar een foto, kwam ik deze tegen van Tim op het strand. Jaren geleden. Maar de korte broek die hij aan heeft matcht zo goed met het moodboard, alsof het zo moest zijn. In de haast en mijn enthousiasme ben ik het thema 'Craft' helemaal vergeten. Minpunten! ;-)
Door de bordjes op het moodboard kwam ik op de cirkels. Daardoor werd de grote foto een beetje 'lomp' en zo kwam ik op het idee om een stuk Vellum eroverheen te plakken, met daaruit ook weer een cirkel. Het effect vond ik wel grappig. Voor het opplakken eerst de achtergrond gemaakt. Met een oude stempel van Stampin Up heb ik 3 kleuren uit het moodboard gestempeld. Een beetje kriskras over de achtergrond.
Daarna met goud nog gesplatterd wat ook in het moodboard zit.
De cirkels achter de foto's op cardstock, met daaroverheen ook weer een cirkel van Vellum om de kleur te verzachten. De tekst 'Love' uit dessinpapier gesneden,
net even donkerder en daardoor net even sprekender.
''The Beach' met mijn DYMO-tang gemaakt en op datzelfde dessinpapier geplakt.
De vuurtoren komt nog uit een swap pakket van Nicole en mij en heb ik uit wit cardstock gesneden en daarna licht geblend. Een straal 'licht' heb ik ook nog geblend ;-)
De visjes enzo zijn van Doodlebug en zijn natuurlijk te leuk om niet te gebruiken ;-)
'Fun' komt nog uit de tijd van 'Bij Oma Dee'. Wie wat bewaard...
De andere twee tekstjes zijn ook al oud en zijn stickertjes die ik ook al heel lang heb, maar nu weer goed van pas komen. Als laatste het kader eromheen gemaakt.
Wij gingen vroeger heel vaak naar het strand met Tim , waar we redelijk dichtbij wonen, en dat vonden zowel hij als wij, heerlijk.
Tim is, net als ik, een waterrat, dus het duurde dan ook nooit lang voordat er lekker werd geplonst.
Fijne herinneringen!
Volgende maand zijn we er weer!
Liefs Cornelie
3 opmerkingen
Mooie lay-out !!!!!
Heel leuk zo'n Lay Out met herinneringen! De kleuren zijn heel gaaf en dat vellum met de cirkel eruit vind ik weer geweldig bedacht.
Prachtige lay-out. Alles past.
Een reactie posten