Liftchallenge #199

Hoi!!

Vandaag, na een korte vakantie, start er weer een nieuwe Liftchallenge. Nicole heeft deze leuke lift uitgezocht en ik wist gelijk welke set ik wilde gebruiken!
De 'Simply Celebrate Critters' van Lawn Fawn vind ik zó leuk allemaal! Dus deze wilde ik graag gebruiken!


Als eerste een achtergrond geblend met verschillende kleuren Oxides en daarna nog een stitched backdrop gebruikt voor een leuk patroon. Geeft net even dat beetje extra.
Frame van Heffy Doodle en een achtergrond papiertje van Lawn Fawn.


De inspiratie kaart is van:


De bedoeling is:

Lift deze kaart van Heather Hoffman. Het gaat om de layout. Dus onderin een rand met beestjes, bloemetjes of iets anders met daarboven een tekstje. De kaart hoeft niet liggend te zijn. 

Ik koos voor een staande kaart. Sowieso een favoriet van mij, geen idee waarom ;-)



Alle critters gekleurd, zo cute al die kleine insecten!
Boomstam als basis en daarboven nog een tak en een vlieger die ontsnapt.



Tekst bubble erbij die je met allerlei verschillende tekstjes kunt vullen, I like!
Nog een vlindertje, vogeltje en bij die in de rondte vliegen. Slinger opgehangen en hier en daar nog een paar blingetjes.
Ik vond het en hele leuke opdracht!

Je hebt tot vrijdag 03 oktober 08.00uur de tijd om je kaart in te zenden.

Op ons liftblog nog meer voorbeelden voor deze leuke challenge.
Heel veel plezier weer met liften!

Liefs Cornelie
7

Ice Creams!

Hoi!!

Afgelopen Juni maakte ik deze kaart al! Gelijk had ik Jennifer in mijn hoofd, de dochter van Nadine en zij is aankomende maandag pas jarig ;-)


Het idee was om de grote ijsjes van Lawn Fawn met de Treat Cart te combineren... Eerst alles gestempeld, gekleurd, De stempels van de Treat Cart dit keer gekleurd met bijbehorende stencils. Ook erg leuk om te doen! Uitgesneden en geblend. Toen ik alles klaar had, ben ik gaan schuiven...dat werd best een grote kaart hihi. Dus een apart formaat gemaakt en de slimline die van Mama Elephant gebruikt om de wolkenrand aan de bovenkant te krijgen.


De achtergrond geblend met een wolkenstencil en de onderkant met maskingtape afgeplakt. Dit moest de weg worden. Gesplatterd en wat stipjes met de witte gelpen gemaakt.


De ijsjes lijken zo net bomen op de achtergrond. Ik vond het wel grappig. De Treat Cart is gewoon te leuk!
Tekstje erbij en de laatste details...en klaar!
Eind van de week dan eindelijk naar de plaats van bestemming!

Hopelijk niet te kinderachtig, want ze wordt al 9 en die meiden worden zo snel groot!
Maar hé, ik vind het zelf ook nog steeds leuk hihi.

Fijne dag!

Liefs Cornelie

3

Sunday Shaker!


Hoi!!

Een vrij drukke kaart, voor mijn doen. De achtergrond met de Daisies had ik in mijn vakantie gemaakt en vond ik erg leuk, maar ook gelijk heel erg druk. ;-) Toch wilde ik er een kaart mee maken.


De shaker bloem Van Lawn Fawn was snel bedacht en ook om deze wit te houden, om rust te creëren.
Shakertjes in kleur erbij gezocht.


'Wishes' uit zowel zwart cardstock als uit glitter papier gesneden.
De tekst 'sending get well' heb ik gemaakt met de stempelset Labelmaker van MFT. Deze gebruik ik zo vaak! Onderaan nog een zwart/wit randje en een klein vlindertje.

Ik ben wel eens blijer met een kaart geweest, maar hé, het kan niet altijd feest zijn toch?! ;-)
Een heerlijk zomers en zonnig weekend. Wat treffen we het toch. Heerlijk.

Geniet er lekker van en een hele fijne zondag!

Liefs Cornelie

4

Pumpkin Spider!

Hoi!!

Net als ieder jaar, ook dit jaar weer een halloween kaartje. Niets met Halloween, maar de kaartjes ervoor maken...te leuk! Deze keer ook in de Cloud9 Crafts Facebook groep een challenge ervan gemaakt.

#HALLOWEEN

Dit is mijn inspiratievoorbeeld geworden. Het mooie web was het uitgangspunt voor deze kaart.


Uit Vellum gesneden, om het transparante effect te creëren van een web. De rand uit paars glitter cardstock. Gelijk mooi afgewerkt.
Toen bedacht ik dat ik een spin in het web wilde. Ik heb wel wat stempeltjes en ook wel een die, maar ik wilde een gekke, cute, zelfgemaakte spin. Omdat ik tussen mijn Halloween/Herfst spulletjes aan het kijken was voor deze kaart, had ik de pompoenen al gespot en toen bedacht ik dat dat een heel goed lijfje voor een spin kon worden ;-) Uitgesneden uit zwart cardstock. Toen de poten...uiteindelijk bedacht ik om daar de draadjes van ballonnen voor te gebruiken. Dat pakte goed uit!
Daarna de hele spin voorzien van een laagje Glossy Accents en zwart glitter eroverheen gestrooid, alsof het een beetje een harige spin is, EEK!
En de oogjes natuurlijk ook nog.


Daarna heb ik eerst de achtergrond geblend met Oxides. Daarvoor heb ik de kleuren
Salvaged Patina, Lucky Clover, Shaded Lilac en Villainious Potion gebruikt.
Gelijk het shaker gedeelte gemaakt, met wat shakertjes in kleur erin, nog wat oranje herfstblaadjes voor wat contrast en natuurlijk nog een aantal oogjes.


Toen de aankleding...daar kan ik soms best nog een tijd mee bezig zijn.



Eerst de tekst. Jammer genoeg zit daar geen die bij, dus heb ik dit met de hand uitgeknipt, ook goed. Ingekleurd met Copics. De pompoenen heb ik uit dessinpapier gesneden en deels geblend.


In eerste instantie wilde ik de snoepjes in het web her en der plakken, alsof hij allemaal snoepjes had verzameld. Maar dat vond ik niet mooi worden. Zo in het hoekje vond ik wel gezellig staan en de lolly had hij snel gepikt ;-)
De vleermuisjes waren mooi klein en mochten er ook nog bij.
Heerlijk om te maken!

Fijne dag!

Liefs Cornelie

2

Sunday Shaker!

Hoi!!

Een Sunday Shaker in winterse sfeer. Dat ontstond door de achtergrond die ik in mijn vakantie al maakte. 
De toffe set van Lawn Fawn 'Build a Drink Mug Add-On' heb ik gebruikt om deze kaart verder af te maken. De drinkbeker is weer van Mama Elephant. Deze had ik al een hele tijd, maar met de vorige release van Lawn Fawn, brachten ze ook zo'n beker uit en zo bedacht ik om deze twee te combineren.
Ze lijken sprekend op elkaar. Zoek de verschillen. Dus ik plaats een link van Lawn Fawn erbij ;-)


Bij de Mug set zitten ook dies voor marshmallows, slagroom, chocolade, kaneel en steranijs. Te leuk allemaal. Ook een venster om er een shaker van te maken.....do I need to say more ;-))


Dus twee shaker bekers gemaakt. Zo blij wordt ik hier van! Zo feestelijk ;-)
Het lepeltje is weer van een andere set, maar vond ik er zo leuk bij.
Ik heb dessin papier gebruikt, geblend, glitterpapier, cardstock, vellum en heel veel verschillende shakertjes en deze een beetje in de kleur van de beker gehouden.. Wie toch ooit dat vellum heeft uitgevonden!


Nog een tekstje gestempeld en deze komt van een set van Lawn Fawn.
Een mix nd match van van alles en nog wat. Heerlijk!

Fijne zondag!

Liefs Cornelie

8

Sunday Shaker!

Hoi!!

Mijn oud collega is afgelopen week 30 geworden. Natuurlijk moest daar even een feestelijk kaartje heen. We werken nu inmiddels alweer een jaar of 6 à 7 niet meer met elkaar, maar we hebben een gezellig koppeltje van 4 oud collega's waar we regelmatig nog mee afspreken. Zó gezellig altijd. Het leuke is dat er twee midden vijftig zijn en de andere dus 30 en bijna dertig. Zo leuk dat het zo goed klikt. Zo zie je maar weer, leeftijd maakt geen bal uit! ;-)


Dit cocktailglas is van MFT en heb ik echt al járen! Ik kon er niet echt een leuk kaartje mee maken. Ik geloof 1x waar ik wel tevreden over was. Met een sawp van Nicole en mij, klik!
Toch wilde ik het nog een keer proberen...


Elyse houdt heel erg van roze en deze achtergrond had ik nog in mijn vakantie gemaakt, dus dat werd de basis. Op maat gesneden en nog met wat bling verf gesplatterd.
Het glas heb ik uit glitter cardstock gesneden. Bij deze set horen shakerpouches en gelukkig heb ik er nog een aantal, want nu kun je ze natuurlijk nergens meer krijgen. 
De achtergrond in het glas heb ik uit cardstock geknipt en met Copic markers een lekker kleurtje gegeven. Daarna de shakertjes uitgezocht. IJsklontjes, fruit en nog meer gezellige shakertjes. Een feestelijk glaasje!


Daarna de garnering gemaakt en de leeftijd 30 op prikkertjes in het glas. Blaadje munt, schijfje sinaasappel, olijfjes op een prikkertje em nog een kersje.
Als laatste nog wat serpetine uit glitterpapier.


Aan de binnenkant nog een tekstje. Beide teksten zijn van MFT en paste erg leuk bij dit cocktailglas.
Wij zitten dit weekend in Friesland, samen met Tim en Nynke. Super gezellig!

Wat je ook gaat doen, geniet van je zondag!

Liefs Cornelie

6

Use Your Stuff Challenge #9

Hoi!!

Vandaag de Lay Out met het moodboard van de Use Your Stuff challenge.
Ik ben niet tevreden, maar meer zat er niet in. Niet lekker in m'n vel, gedachten elders en onrust in mijn lijf...maar het is zoals het is! ;-)


Dit 12x12 vel heb ik al heeeeeel lang! Use Your Stuff ;-)
Af en toe loop ik tegen 12x12 vellen op en dan is het liefde op het eerste gezicht. Zo ook bij deze.
Soms gebruik ik het snel, en zoals bij deze, soms duurt het een eeuw!
Op zoek voor iets anders kwam ik deze tegen en toen zag ik de kleuren van het moodboard erin.
Onze liefste Moppie mocht weer eens vast gelegd worden. 


Over het algemeen hou ik van veel wit, dus de achtergrond was al druk genoeg zo. Daardoor, voor mij, best lastig, want ik wilde het verder rustig houden.
Het zwart witte papiertje is ook al een oudje, maar vond ik er erg Leuk bij. Zowel bij het moodboard als bij Moppie!



Eenvoud dus verder en weinig poespas. Nou ja, genoeg poes, dat dan weer wel ;-)
Soms wil het niet lukken. Ik weet wel, dat ik voortaan weer een blanco vel als basis pak hihi

Heel fijn weekend alvast! Wij zitten dit weekend met Tim & Nynke in een huisje, want wij waren afgelopen week alweer 30 jaar getrouwd! Dat moet gevierd worden! 🩵

Liefs Cornelie

1

Taart!

Hoi!!

Vandaag is de verjaardag van Rhodé en voor haar maakte ik deze kaart!
De taart van Lawn Fawn viel bij mij direct in mijn mandje. Zo leuk en zoveel mogelijkheden!
Dus deze werd weer op een andere manier 'gebakken' ;-)


Alles uit wit cardstock gesneden en elk deel apart geblend.
Daarna begon het stapelen en de toefjes slagroom geplaatst.


De critters zijn van Clearly Besotted, te schattig, en heb ik gekleurd met Copics.
Zij mochten bovenop de taart!Nog een banner met tekst en ook nog een tekstje op de taart.
Aan de binnenkant ook nog een critter en tekst.


Wat pearls, glitter en NUVO drops om het af te maken.
Omdat de taart wat hoog werd is het formaat kaart net iets anders, helemaal prima!

Met erg veel plezier gemaakt!

Liefs Cornelie
2

Use Your Stuff Challenge #9


Hoi!!

Het 9e moodboard alweer, waar Nadine en ik mee aan de slag gaan met onze Use Your Stuff Challenge. 
Zoals altijd kijk ik naar de kleuren van het moodboard, dat vind ik altijd het belangrijkste. 
Daarna, wat zie i allemaal en wat pik ik eruit om een kaart mee te maken. Dit keer waren dat de citroenen.
Dat werd het uitgangspunt.


Met een stencil heb ik eerst een achtergrond gemaakt en diverse kleuren uit het moodboard gebruikt om zo de sfeer alvast neer te zetten.


Bij citroenen moest ik aan en heel oud stempelsetje denken. Deze heeft ooit in de 'Ideeënpost' van Bij Oma Dee gezeten. Het is van het merk Jillibeansoup. Bestaat dat merk nog steeds eigenlijk?
Door de tekst op deze stempelset bedacht ik een Jar te maken met limonade. Daar moesten natuurlijk wel shakertjes in ;-) Dus eerst maar heel veel Jars uitsnijden! Deze mal is van Lawn Fawn.
De bovenste kleur gegeven door te blenden.


Ik heb op deze kaart ook heel veel gekleurd Vellum gebruikt. Een randje onder het zwart/wit papier, de limonade in de Jar en het parapluutje. Dit ook nog bestempeld met een klein bloemetje.
Heel veel verschillende shakertjes gebruikt. Citrus fruit, ijsblokjes  en verder wat er qua kleur nog leuk bij stond.


Verder aankleding van het rietje, paraplu, bloemetje en vlindertje.
Bewerkelijk kaartje, maar erg leuk om te doen.


Aan de binnenkant nog een teksje 'Make Lemonade'.

Nadine zal ook weer een hele leuke uitwerking hebben gemaakt, verwacht ik zo ;-)
Hier is haar Instagram account. Klik!

Fijne week!

Liefs Cornelie

2

Sunday Shaker!

Hoi!!

Een vakantiekaartje voor mijn zus en haar man. Zij vertrekken binnenkort naar Noorwegen en ik wil ze met dit kaartje een geweldige tijd toewensen. Een prachtig land. Ooit willen wij daar ook weer naartoe.
De geweldige Shaker Balls van Doodlebug wilde ik heel graag gebruiken. Er stond een zwembad op de planning, maar toen wilde ik eerst dit kaartje voor mijn zus maken...
Ik moest aan de backdrop denken, 'Riverside Backdrop'. Heel veel riviertjes in Noorwegen, dus dat werd het uitgangspunt.


Als eerste heb ik de backdrop 2x uitgesneden. Ik heb het mooie Colorwheel Cardstock van Spellbinders gebruikt. De kleuren 'Seaside' en 'Windy'. Een kleur als basis gebruik en deels gekleurd met Distress Oxides. Het water heb ik bewerkt met de kleur Uncharted Mariner + nog wat splatterwerk en de lucht met Stormy Sky, het gras met Twisted Citron. Toen het shaker gedeelte gemaakt, nadat ik 'het water' op de basiskaart had geplakt.


Aan de balletjes van Doodlebug heb ik ook nog wat eigen shakertjes toegevoegd. Zo word het net even speelser. Toen het shakergedeelte klaar was, heb ik deze op de basiskaart vastgeplakt. Toen de rest nog...


Als eerste de lucht. Daar heb ik nog met een wolkenstencil en witte inkt wat wolken geblend.

Daarna de aankleding. Daarvoor heb ik heel veel verschillende sets van Lawn Fawn gecombineerd. Zowel dies als stempels.
Eerst de tekst 'Norway' uit glittercardstock. Daarvoor heb ik de alfabet set van Masterpiece gebruikt, maar de set van Lawn Fawn 'Cole's ABC's' lijkt er sprekend op. Daaronder de letters nogmaals uitgesneden uit een donkere kleur, ook van Spellbinders 'Ocean Side'.

De meeuw op de paal heb ik uit wit cardstock en Woodgrain cardstock gesneden. en geblend.
De vuurtoren, het koffersetje en het bootje heb ik gestempeld en gekleurd met Copics.
De kleine golfjes komen weer van de Pool Party set. De tekst 'Yay' is van de set 'Simply Celebrate Graduation' en heb ik op een klein stukje dessinpapier gestempeld. Als laatste met potlood nog een paar grassprietjes getekend.


Kijk nou hoe mooi die balletjes zijn 😍
Leuk om weer eens iets hel anders te maken met de spulletjes van Lawn Fawn.

Fijne zondag verder!

Liefs Cornelie

5

Ring Ring!

Hoi!!

Een kaartje gemaakt voor een vriendin. Zij zit momenteel niet zo lekker in haar vel. Even een kaartje om te laten weten dat ik er voor haar ben ;-)
Een mix van allerlei merken is het geworden!


Het papier is van een blokje van de Action, zó mooi! Deze met de klavertjes werd de achtergrond. De rest groeide, zoals vaker, onder mijn handen.
De scalloped rectengle, een ware favoriet, werd een basis stukje erbovenop, maar niet te groot, want ik wilde dat het papier goed zichtbaar bleef.


Het telefoontje is al heel oud, van Paper Trey Ink en deze heb ik met kleurverloop gestempeld, van donker naar licht. Ombre Stamping.
De tekst is van MFT en de speechbubble weer van Mama Elephant.
De hartjes en het acetate van Doodlebug, voor net even wat extra's, maar wel transparant.
Dit acetate had ik al eens voor een kaft voor een boekje gebruikt en het restant zit nu op deze kaart!

UseYourStuff!

Aan de binnenkant loopt de tekst nog door met 'I'm here for You.

Geniet van de rest van jullie zondag!

Liefs Cornelie

6

Treat Cart met masking Techniek!

Hoi!!

De serie van Lawn Fawn met de Treat Cart vind ik zo tof! Je kunt er allerlei verschillende 'karretjes' mee maken. Koffie, thee, juice, taco's... en dat natuurlijk lekker met elkaar mixen. Deze keer heb ik een beetje een herfstachtig wagentje gemaakt en de masking techniek gebruikt, want ik wilde de grote beker boven op de Treat Cart hebben.


Dus eerst alles gestempeld en daarna lekker alles met Copics gekleurd.
Door het masken moet je wel zelf alles knippen natuurlijk, maar dat vind ik helemaal niet erg en zo kun je weer eens iets heel anders maken als hoe de stempels standaard bedoeld zijn.


De basis is de Oval die van Mama Elephant en heb ik beplakt met al een heel oud papiertje van Lawn Fawn. Achtergrond heb ik ook gemaskt en eerst de onderkant geblend en daaroverheen weer een stencil en daarna nog een strookje gras. Het blauw een beetje random aangebracht en daarna gesplatterd met een bling verfje ;-)


Nog een slingertje erbij van herfstblaadjes en een strikje van jute.
Gewoon lekker freewheelen met je spulletjes, I like!

Fijn weekend!

Liefs Cornelie

5

Fotoboekje!

Hoi!!

Een poosje geleden kocht ik bij Masterpiece Design een Tote propvol met materialen, naar aanleiding van het stoppen van hun bedrijf. Heel veel leuke materialen, waaronder een aantal van  Notbeooks.
Ik heb er een 'snel' vakantieboekje van gemaakt. Superleuk om te doen!


Als eerste heb ik de nietjes uit het boekje gehaald en er een extra acetate kaft omheen gemaakt. 
Zo blijft het langer netjes. Door twine door de buitenste gaatjes te rijgen heb ik de boel weer vastgemaakt. De gaatjes iets groter gemaakt met een prikpen. Het acetate op maat gesneden, gevouwen, en ook daarin de gaatjes geprikt. Zo kon ik makkelijk met een grote naald het twine erdoorheen krijgen. Een paar keer en toen vastgeknoopt.


Het twine is dun genoeg om wat kraaltjes aan te rijgen. Friesland met de letterkraaltjes en nog wat bloemetjes aan het andere uiteinde. Ook het grote bloemetje mocht eraan vast, te schattig en qua kleur paste het ook leuk! Lekker vrolijk, net als de vakantie!
De foto gemat op een van de pocket page papiertjes. Super makkelijk om in zulke boekjes te verwerken.
Als  ik wat op acetate plak, wil ik de achterkant ook altijd afwerken. Door hetzelfde formaat pocketpage te gebruiken heb ik de de datum aan de binnenkant verwerkt. 


Verder heel veel verschillende papiertjes van Masterpiece gebruikt, stempels, diecuts en prints. Zoals bv. de pion en de dobbelsteen. Dat zoek ik dan op op internet en print het uit met de Epson printer en met bijbehorende app gaat dat zo makkelijk, zo blij mee! En zo zuinig!! Echt geweldig.
Alle foto's heb ik daar ook mee uitgeprint, prachtige kleuren en kwaliteit!

Ook in het boekje verschillende pocketpages gebruikt. Op deze manier, samen met de die-cuts, kun je heel snel een boekje maken. Alles wel plat gehouden, want het is niet een heel dik boekje.
Voor sommige teksten mijn Cricut gebruikt of mijn alfabet stansen.
Ik heb een klein filmpje gemaakt, zo kun je het resultaat zien als je dat leuk vindt ;-)


Dat was weer een leuk weekend projectje! ;-)

Gezellige dag verder!

Liefs Cornelie




 

3

Sunday Shaker!

Hoi!!

Afgelopen week was Nadine jarig en voor haar maakte ik deze shakercard.
De walkman met het casettebandje wilde ik graag gebruiken en leek me zomaar wat voor Nadine.


Het achtergrondpapier scoorde ik laatst en dat werd de basis. Eerst nog even met een Stitched Backdrop bewerkt. Deze kreeg ik ooit van Marjan en ik vind het zo'n toffe mal!
Het leuke is , dat de headset precies in zo'n cirkel valt, ik hou van dat soort details ;-)
 

Van de walkmen een shaker gemaakt met mooie roze glitter oortjes. 
Kleine balletjes als shakertjes en nog een paar grotere items, zoals confetti, serpetine en muzieknootjes, maar heel subtiel.


Op de achtergrond nog een paar glitter sterretjes en matte pearls.



Aan de binnenkant nog een strookje van hetzelfde papier en de tekst
'I hope your Birthday is a hit', met nog twee glitter muzieknootjes.

Ik denk dat Nadine deze kleuren wel leuk gaat vinden, ik heb er in ieder geval heel veel plezier mee gehad om te maken!

Liefs Cornelie

7

Use Your Stuff Challenge #8 'Lay Out'

Hoi!!

Deze keer een Lay Out, met hetzelfde moodboard als afgelopen maandag.
Toevallig kwam ik deze foto tegen, toen ik net het moodboard voor het eerst had gezien. De kleuren matchte goed, dus dat was snel bedacht! 
Het blauw van de lucht, het lichtblauwe en het gele van de gebouwen, de vrolijke vlaggetjes...


Dus de foto uitgeprint en als eerste de wolkenlucht voor de achtergrond gemaakt. Dit heb ik met waterverf en een brede kwast gedaan. Toen dat droog was heb ik met een stencil de wolken gemaakt met Gesso. Toen alles goed laten drogen.


De foto heb ik zo geplaatst dat de wolkenluchten als het ware in elkaar overlopen.
De vlaggetjes lijnen wilde ik ook verwerken in mijn achtergrond. Zo kon ik de vele kleuren van het moodboard ook terug laten komen.
De vlaggetjes zijn alweer hele oude die-namics van MFT + net zulke oude banner stickertjes van Simple Stories ;-)


De onderkant van de foto heb ik met een 'Arch' die van Mama Elephant een afronding gegeven. Dat vond ik weer leuk bij de vlaggetjes passen.
Het mocht nog een beetje pit hebben en zo bedacht ik om met de DYMO tape maker alle tekstjes te plaatsen. Het gaf precies het effect wat ik bedoelde, altijd leuk.


Toen de rest van de 'aankleding'. Ik wilde sowieso de woorden 'Greece', 'Karpathos' en 'Olympos' op mijn Lay Out hebben.
Door de gekleurde letters op het moodboard bedacht ik al snel om een van die woorden uit gekleurd foam te snijden. Dat werd dus Olympos. Karpathos 3x met mijn Cricut gesneden voor een beetje diepte en uit wit, voor een beetje rust.
Greece weer met de DYMO tang op een oud 'bannertje' van MFT. Het blauw/witte streepje is een knipoog naar de Griekse vlag.
De pebble heb ik zelf gemaakt. Dessinpapier wat ik ook voor de vlaggetjes had gebruikt, uitgeponsd en de blanco Pebblee eroverheen geplakt met lijm die transparant opdroogt.
Nog met een stencil de gekleurde stippen geblend en als laatste met zwarte inkt gesplatterd. Wel eerst alles even afgedekt ;-)
Zomaar een foto uit de oude doos, nieuw leven ingeblazen. Leuk toch?!
Heel veel oude spulletjes gebruikt, precies onze bedoeling met deze challenge!

Heel gezellig weekend alvast!

Liefs Cornelie

2
Back to Top